אודות

מורבאטר היא פלטפורמת כתיבה משותפת בנושאי פמיניזם, פוליטיקה, בלשנות, היסטוריה, אקדמיה, אוכל, וכל מה שעובר בראש. חשיבות החוויה האישית, הסובייקטיבית, בכתיבה ובפוליטיקה (מגדרית ואחרת) היא הקו שמנחה את הכתיבה שלנו. זו כתיבה שמגיעה מהאישי, בתקווה ובהנחה שהיא מייצגת לא רק אותנו, אלא גם (א)נשים אחרות.  לתת שם ורציונליזציה לחוויות קטנות שמרכיבות את היומיום, לרדת לעומקם ולהבין רתיעות אינסטנקטיביות ורגשות.

לצד האישי הרגשי, ישנו האישי האקדמי שמניע אותנו לא פחות מהראשון, ולכן מורבאטר הוא גם פלטפורמה לכתיבה אקדמית שמלהיבה ומזיזה אותנו.

….

עוד חמאה היא זיכרון של שותפות מרובדת, עתירת סתירות ורגשות מתנגשים. אבל היא לא רק זה.  עוד חמאה זה מה שטעים וכיף לנו, בלי לחשוב על הג’ינס על ומה שסטודיו סי והמודעות בתחנות האוטובוס אומרות לנו. זה להשפריץ סירופ מייפל בפרצוף של מי ששואל אותי “את בטוחה שאת רוצה עוד גלידה על זה?” ומצקצק על חוסר כוח הרצון שלי לעמוד בפיתויים. זה סיכוך רעיוני, שנותן לקונספטים חצי מבושלים מקום לפרסום וביקורת.


מי זה?


טל: בלשנית בפוטנציה, עוכרת ישראל בפועל. מחזיקה ב-47 משרות. מתרגמת, אוכלת, סורגת. חיפאית בפועל בהווה ובנשמה לתמיד.


מאיה: סטודנטית נצחית (פסיכולוגיה-תקשורת-היסטוריה- מדעי המדינה), אבל מומחית מטעם עצמה להכל. חיפאית, לא רוסיה, כן ציפור אוסטרלית חסרת מעוף.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s